Нейлоннан жасалған БИЗОН сөмкелері шағын өлшемді құралдарды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Беріктігі жоғары және тозуға төзімді материал, сондай-ақ қалталардың көптігі оларды әртүрлі құралдарды сақтау және тасымалдау үшін оңтайлы шешімге айналдырады.
Ол шағын өлшемді құралдарды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады.
| Артикул | 38645-17 |
|---|---|
| Қалталар саны, дана | 17 |
| Биіктігі, мм | 280 |
| Материал | нейлон |
| Ұзындығы, мм | 420 |
| Ені, мм | 210 |
| Ірі аспапқа арналған ілмек (қапсырма) | Жоқ |
| Ішкі қалталар | Иә |
| Иық бауы | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Материал | Нейлон |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 280 мм |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі қалталар | Иә |
| Қалталар саны | 17 дана |
| Ірі аспапқа арналған ілмек (қапсырма) | Жоқ |
| Иық бауы | Иә |