
1 001 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Гипсокартонға арналған дюбельдер жоғары сапалы материалдардан жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Тұрмыста әртүрлі жеңіл салмақты элементтер мен конструкцияларды бекіту үшін кеңінен қолданылады.
Гипсокартонға шамдарды, люстраларды, тақтайшаларды, тақтайшаларды және т.б. бекітуге арналған. өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың көмегімен (жеткізу көлеміне кіреді).
| Артикул | 4-301256 |
|---|---|
| Дюбельдің ұзындығы (L) , мм | 23 |
| Бұранданың диаметрі, мм | 12 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 14 |
| Бұранданың диаметрі (Ds), мм | 3.5 |
| Бұранданың ұзындығы (Ls), мм | 40 |
| Қаптамасы, дана | 8 |
| Дюбель БҰРАНДА | 8 дана., 23 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 8 дана., 3,5х40мм |
| Орнату құралы | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жіптің диаметрі | 1/2" |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранданың диаметрі (Ds) | 3.5 мм |
| Қалпақтың диаметрі | 14 мм |
| Дюбельдің ұзындығы (L) | 23 мм |
| Бұранданың ұзындығы (Ls) | 40 мм |
| "ДРИВА" дюбелі | 8 дана., 23 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 8 дана., 3,5х40мм |
| Қаптама | 8 |
| Орнату құралы | 1 |