


309 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Гипсокартонға арналған дюбельдер жоғары сапалы материалдардан жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Тұрмыста әртүрлі жеңіл салмақты элементтер мен конструкцияларды бекіту үшін кеңінен қолданылады.
Гипсокартонға шамдарды, люстраларды, тақтайшаларды, тақтайшаларды және т.б. бекітуге арналған. өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың көмегімен (жеткізу көлеміне кіреді).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жіптің диаметрі | 1/2" |
| Бұранданың диаметрі | 3.5 мм |
| Бұрғы диаметрі | 6 |
| Қалпақтың диаметрі | 14 мм |
| Дюбельдің ұзындығы (L) | 33 мм |
| Бұранданың ұзындығы (Ls) | 30 мм |
| "ДРИВА" дюбелі | 8 33 мм |
| Дюбельдің ұшы | Бұрғы |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 4 3,5х30мм |
| Қаптама | 4 |