
851 ₸
740 ₸
Гипсокартонға арналған дюбельдер жоғары сапалы материалдардан жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Тұрмыста әртүрлі жеңіл салмақты элементтер мен конструкцияларды бекіту үшін кеңінен қолданылады.
Гипсокартонға шамдарды, люстраларды, тақтайшаларды, тақтайшаларды және т.б. бекітуге арналған. өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың көмегімен (жеткізу көлеміне кіреді).
| Артикул | 4-301286 |
|---|---|
| Дюбельдің ұзындығы (L) , мм | 33 |
| Дюбельдің ұшы | бұрғы |
| Бұранданың диаметрі, мм | 12 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 14 |
| Бұранданың диаметрі, мм | 4.5 |
| Бұранданың ұзындығы (Ls), мм | 30 |
| Қаптамасы, дана | 3 |
| Дюбель БҰРАНДА | 3 33 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 3 4,5х30мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жіптің диаметрі | 1/2" |
| Бұранданың диаметрі | 4.5 мм |
| Қалпақтың диаметрі | 14 мм |
| Дюбельдің ұзындығы (L) | 33 мм |
| Бұранданың ұзындығы (Ls) | 30 мм |
| "ДРИВА" дюбелі | 3 33 мм |
| Дюбельдің ұшы | Бұрғы |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 3 4,5х30мм |
| Қаптама | 3 |