
324 ₸
281 ₸
Шұңқырлы конструкцияларға арналған көбелектің дюбельдері жоғары сапалы полипропиленнен жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Тұрмыста әртүрлі жеңіл салмақты элементтер мен конструкцияларды бекіту үшін кеңінен қолданылады.
Жұқа қабырғалы материалдарға (фанера, ДСП, гипсокартон және т.б.) шамдар, люстралар, тақтайшалар, ажыратқыштар, рельстер және т.б. сияқты жеңіл элементтерді бекіту үшін. өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың көмегімен (жеткізу көлеміне кіреді).
| Артикул | 4-301326 |
|---|---|
| Дюбельдің диаметрі, мм | 10 |
| Ұзындығы, мм | 50 |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі, мм | 10 |
| Бұранданың диаметрі (Ds), мм | 3.5 |
| Бұранданың ұзындығы (Ls), мм | 55 |
| Қаптамасы, дана | 4 |
| Дюбель КӨБЕЛЕК | 4 10 х 50 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 4 3,5х55мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Дюбель диаметрі | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 10 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранданың диаметрі (Ds) | 3.5 мм |
| Ұзындығы | 50 |
| Бұранданың ұзындығы (Ls) | 55 мм |
| "КӨБЕЛЕК" дюбелі | 4 10 х 50 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 4 3,5х55мм |
| Қаптама | 4 |