
39 894 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Дюбель-шегелер жоғары сапалы материалдардан жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге жылдам орнату үшін қолданылады. Олар күнделікті өмірде сөрелерді, шкафтарды, картиналарды, шамдарды, сантехниканы және т.б. Бекіту үшін кеңінен қолданылады. Дюбель алдын ала бұрғыланған тесікке салынған, шеге балғамен соғылған.
Қатты негіздерге (бетон, кірпіш, табиғи тас) әртүрлі конструкцияларды жылдам орнату үшін.
| Артикул | 4-301340-08-080 |
|---|---|
| Диаметрі (D) , мм | 8 |
| Ұзындығы (L) , мм | 80 |
| Макс. пайдалы ұзындық (H) , мм | 40 |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі, мм | 8 |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т), мм | 95 |
| Қаптамасы, дана | 800 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Диаметрі (D) | 8 мм |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы (L) | 80 мм |
| Макс. пайдалы ұзындық (H) | 40 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т) | 95 мм |
| Қаптама | 800 |