Жүк бекіткіштері әртүрлі жүк көтергіш механизмдер мен құрылғылардағы шынжырлар мен арқандар арқылы жүктерді бекітуге және жылжытуға арналған. Жоғары беріктікке және тозуға төзімділікке ие, деформациясыз елеулі жүктемелерге төтеп бере алады. Карабин DIN5299С стандарты бойынша жасалған және қарапайым конструкциясының арқасында пайдалануға ыңғайлы. Карбиннің өлшемі сымның көлденең қимасының диаметрімен анықталады.
Шынжырлар мен арқандарды бір-біріне сенімді және жылдам қосу, сондай-ақ оларды әртүрлі конструкцияларға бекіту үшін. Карабиннің қажетті өлшемі сымның көлденең қимасының диаметрімен анықталады. Карабиндер жүктерді көтеру және аса маңызды жұмыстар үшін пайдаланылмайды.
| Артикул | 4-304545-08 |
|---|---|
| Диаметрі, мм | 8 |
| Максималды осьтік жұмыс жүктемесі , кгс | 230 |
| Бұзушы жүктеме , кгс | 510 |
| L , мм | 80 |
| D , мм | 12 |
| C , мм | 9 |
| R , мм | 24.0 |
| Қаптамасы, дана | 25 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| C | 9 мм |
| D | 12 мм |
| L | 80 мм |
| R | 24 мм |
| Диаметрі | 8 |
| Максималды осьтік жұмыс жүктемесі | 230 кгс |
| Бұзушы жүктеме | 510 т |
| Қаптама | 25 |