Ұзақ мерзімді қарқынды пайдалануға арналған. Өндірісте немесе құрылыста оңтайлы таңдау болып табылады, пневматикалық құралдар мен керек-жарақтардың кең ауқымында пайдалануға болады. Жоғары өнімділік, екі құралды қосу мүмкіндігі, әрқайсысы арқылы ауа ағынын бөлек реттеу және өнімнің автоматты жұмыс режимі ымырасыз, тоқтаусыз және қолмен ауыстырусыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Ауаны жинақтау, сақтау және беру үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Ресивер көлемі | 100 л |
| Ұтқырлық компрессорының түрі | жылжымалы |
| Майлауды қолдануға арналған айналмалы компрессор түрі | Май |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 104х40х80 |
| Шығарылымдар саны | 2 дана |
| Дөңгелектер | 2 |
| Доңғалақ-тірек | 1 |
| Компрессор | 1 |
| Қысым | 10 Атм |
| Максималды өнімділік | 530 л/мин |
| Қаптамадағы салмағы | 94 |
| Бұйымның салмағы | 84 |
| Қуат | 3000 |
| Бекіту жинағы | 1 |
| Пневмоқұралдар жиынтығы | Жоқ |
| Кернеу | 380 /50 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Тыныс алушы | 1 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Компрессор түрі | Белдік |
| Жетек түрі | Белдік |
| Майлау материалының түрі | Майлы |
| Қосылу түрі | Рапид (EURO) 1/4" / "шырша" 8мм |
| Ауа сүзгісі | 1 |
| Айналу жиілігі | 1100 |