Сайтта өте ыңғайлы және таптырмайтын. Толып кеткен ыдыстан суды сорып алуға қабілетті және жиналған жаңбыр суымен суару үшін пайдалануға болады
Аэрация және дренаж жүйелерінде пайдаланылған кезде жаңбыр суын жинайтын резервуарларды ағызу кезінде бау-бақша учаскелеріне суды айдау үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Клапанды кран | 1 |
| Өлшемдері | 22x16x33 |
| Бекіткіш | 1 |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Макс. орнату тереңдігі | 5 м |
| Өткізілетін бөлшектердің макс.өлшемі | 0.5 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 4.4 |
| Бұйымның салмағы | 3.9 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Мин. судың қалдық деңгейі | 16 мм |
| Мин. су алу деңгейі | 65 мм |
| Қуат | 300 |
| Қысым | 9 м |
| Кернеу | 220±10% /50 |
| Сорғы | 1 |
| Судың белгіленген деңгейін ұстап тұру | Иә |
| Жалғастырушы бұранда | 3/4" |
| Өнімділік | 41 |
| Шығыс ағынын реттеу | Иә |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Телескопиялық штанга | 1 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Түрі | сыйымдылыққа арналған тиелетін |