218 512 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ықшам жылжымалы станок ағаштан жасалған дайындамаларды қалыңдығы бойынша белгіленген өлшемге бір жақты сүргілеуге арналған. Ыңғайлы және жұмыс істеу оңай. Шамадан тыс жүктемеден қорғайтын қуатты қозғалтқыш және жұмыс үстелінің ұзартқыштары жұмысты жылдам ғана емес, дәл орындауға мүмкіндік береді.
Ағаштан жасалған жалпақ дайындамалардың қалыңдығы бойынша өлшемге бойлық бір жақты сүргілеу үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| станок түрі | Рейсмус |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 57x36x45.5 |
| Сүргілеу тереңдігі | 3 |
| Көрсету | Жоқ |
| Пышақтарды орнатуға арналған калибр | 1 дана |
| HEX 4 кілті (жоңқа бұрғышының қаптамасын алу үшін) | 1 дана |
| Гайкалы кілт 8-10 (пышақтарды бекіту және қайырмалы үстелдердің орналасуын реттеу үшін) | 1 дана |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың ең үлкен қалыңдығы | 160 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 29.5 |
| Бұйымның салмағы | 27.5 |
| Дайындаманың минималды қалыңдығы | 6 мм |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы | 140 мм |
| Қуат | 2000 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Резеңке тірек | 4 дана. |
| Автоматты беру механизмінің жетегі | Тізбекті |
| Қалыңдатқыш барабанның жетегі | Белдік |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 дана |
| Тұтқа | 1 дана |
| Автоматты беру жылдамдығы | 6 м/мин |
| Станок | 1 дана |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 8000 айн/мин |
| Сүргілеу ені | 305 мм |