246 250 ₸
214 130 ₸
Тасымалданатын станок ағаштан жасалған дайындамаларды қалыңдығы бойынша белгіленген өлшемге дейін сүргілеуге арналған. Қуатты шамадан тыс жүктемеден қорғайтын коллекторлық қозғалтқыш және тегістеу қалыңдығын дәл орнатуға арналған жұмыс үстелінің ұзартқыштары жұмысты жылдам ғана емес, дәл орындауға мүмкіндік береді.
Ағаштан жасалған жалпақ дайындамалардың қалыңдығы бойынша өлшемге бойлық бір жақты сүргілеу үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтқа | 1 дана |
| Қуат | 1500 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Қаптамадағы салмағы | 33.5 |
| Бұйымның салмағы | 32 |
| Сүргілеу тереңдігі | 2.5 |
| Кілттер жинағы | 1 дана |
| Станок түрі | Қалыңдатқыш |
| Сүргілеу ені | 318 мм |
| Көрсету | Жоқ |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 дана |
| Бекіткіштер жинағы | 1 дана |
| Резеңке тірек | 4 дана. |
| Пышақтарды орнатуға арналған калибр | 1 дана |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың ең үлкен қалыңдығы | 153 мм |
| Реттеу дөңгелегі | 1 дана |
| Дайындаманың минималды қалыңдығы | 7 мм |
| Автоматты беру жылдамдығы | 8 м/мин |
| Станок | 1 дана |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы | 130 мм |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 9000 айн/мин |
| Қалыңдатқыш барабанның жетегі | Белдік |
| Өтпелі келте құбыр | 1 дана |
| Автоматты беру механизмінің жетегі | Тізбекті |
| Өлшемдері | 61x35x46.5 |