253 713 ₸
220 620 ₸
Тасымалданатын станок ағаштан жасалған дайындамаларды қалыңдығы бойынша белгіленген өлшемге дейін сүргілеуге арналған. Қуатты шамадан тыс жүктемеден қорғайтын коллекторлық қозғалтқыш, жұмыс үстелінің ұзартқыштары және тегістеу қалыңдығын дәл орнатуға арналған электронды дисплей жұмысты жылдам ғана емес, дәл орындауға мүмкіндік береді
Ағаштан жасалған жалпақ дайындамалардың қалыңдығы бойынша өлшемге бойлық бір жақты сүргілеу үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| станок түрі | Рейсмус |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтқа | 1 дана |
| Қуат | 1800 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Бұйымның салмағы | 40 |
| Сүргілеу тереңдігі | 3 |
| Кілттер жинағы | 1 дана |
| Сүргілеу ені | 330 мм |
| Көрсету | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 дана |
| Бекіткіштер жинағы | 1 дана |
| Резеңке тірек | 4 дана. |
| Пышақтарды орнатуға арналған калибр | 1 дана |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың ең үлкен қалыңдығы | 150 мм |
| Реттеу дөңгелегі | 1 дана |
| Дайындаманың минималды қалыңдығы | 5 мм |
| Станок | 1 дана |
| Шаң жинағыш | 1 дана |
| Дайындаманың ең аз ұзындығы | 140 мм |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 9000 айн/мин |
| Қалыңдатқыш барабанның жетегі | Белдік |
| Автоматты беру механизмінің жетегі | Тізбекті |
| Өлшемдері | 65x42x54 |