Жүк көтергіштігі, кг - 2500
Көтеру биіктігі, мм - 210
Көтеру биіктігі, мм - 85
Дөңгелектердің материалы - Полиуретан
Айырлардың ұзындығы, мм - 1150
Айырлардың ені, мм - 550
Төсеме біліктерінің өлшемдері, мм - 80х70
Бір айырдың ені, мм - 160
Жетек доңғалақтарының өлшемі, мм - 180х50
Бренд - TOR
Брендтің отаны - Ресей
Өндіруші ел - Қытай
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 2500 кг |
| Жүкті көтерудің максималды биіктігі | 200 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
| айырлардың ені | 550 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Гидравликалық арба |