Жүк көтергіштігі, т - 1,6
Өлшемдері, мм - 545х97х286
Күш, кг - 42
Тростың ұзындығы, м - 20
Тростың диаметрі, мм - 11
Тұтқаның ұзындығы, мм - 1200
номиналды алға жүріс, мм - 55
Рычагтағы тарту күші, Н - 441
Арқанды жылжыту қадамы, мм - ≥55
Арқанның беріктік қорының коэффициенті - 5
Сынақ жүктемесі (статикалық), кг - 2000
Бренд - TOR
Брендтің отаны - Ресей
Өндіруші ел - Қытай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 1600 кг |
| Арқан сыйымдылығы | 20 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жабдық түрі | Шығыр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 29 кг |
| Биіктігі | 97 мм |
| Ұзындығы | 545 мм |
| Ені | 286 мм |