Жүк көтергіштігі, т - 25
Қаптаманың габариттері, мм - 700х530х350
Көтеру биіктігі, мм - 505
Өзек жүрісі, мм - 215
Табандары н, мм - 58
тіреу алаңы, мм - 250х250
Бренд - TOR
Брендтің отаны - Ресей
Өндіруші ел - Қытай
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қабылдау биіктігі | 505 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 25000 кг |
| жылжымалы домкрат | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Гидравликалық |
| Тіреу алаңының өлшемдері | |
| Алаңның ұзындығы | 250 мм |
| Алаңның ені | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Домкрат |