Бұрғы-бұрағыш Ставр ДА-20УБ аккумуляторсыз – сымсыз электр құралы. Техниканың бұл түрі электр розеткаларынан алыс жерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Аккумуляторды зарядтау жиілігі пайдалану қарқындылығына да, жұмыс жағдайларына да (ең алдымен – ауа температурасына) байланысты болады.
Ставр ДА-20УБ бұрғы-бұрағышының өнімділігі жоғары. Бұрғылаудың тиімділігі алға қарай соғу функциясының болуына байланысты артады. 2 жылдамдық режиміне қолдау көрсетіледі. Бос жүрістің максималды жиілігі – минутына 1800 айналым. Бұрғы-бұрағыш 50 Н·м дейінгі айналу моментін көрсетеді. Бұл аккумуляторлық аспаптар үшін маңызды көрсеткіш.
Ерекшеліктері:
Техникалық сипаттамалар:
| Батарея түрі | Li-ion |
| Аккумулятордың кернеуі, В | 20 |
| Бос жүрістегі айналымдар саны, айн/мин | 0-500/0-1800 |
| Максималды айналу сәті, Нм | 15/50 |
| Айналу моменті сатыларының саны | 19+3 (бұрау, бұрғылау және соққылы бұрғылау режимдері) |
| Соғу жиілігі, саны/мин | 28800 |
| Патрон | тез қысылатын, бір муфталы |
| Бетонды бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 10 |
| Ағашты бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 34 |
| Болатты бұрғылаудың максималды диаметрі, мм | 16 |
| Қаптаманың габариттік өлшемдері, см | 25х8х23 |
| Қозғалтқыш | Қылқаламсыз |
| Патронның диаметрі, мм | 2-13 |
| Кепілдік мерзімі | 3 жыл |
| Іс | Жоқ |
| Жинақтағы АКБ саны | 0 |
| Салмағы, кг | 1,3 |

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ставр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Айналымдардың максималды саны | 1800 айн/мин |
| Максималды соққылар саны | 28800 соқ/мин |
| Максималды айналу сәті | 50 H*m |
| Редуктор корпусының материалы | Металл |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Құралдың режимі | соққы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрағыш |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ені | 60 мм |
| Жиынтық | |
| Биттерді бекітуге арналған орын | Жоқ |
| Қосымша тұтқа | Жоқ |
| Қосымша аккумулятор | Жоқ |
| Резеңкеленген тұтқа | Иә |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Қосымша функциялары | |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Жүктеме кезінде айналымдардың тұрақты санын қолдау | Иә |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| реверс | Иә |
| Айналымдар санын реттеу | Иә |
| Соққы режимі | Иә |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 16 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 20 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |