Жиналмалы орындық туристік сапарларға, жаяу серуендеуге, балық аулауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.715 |
| Қаптамасыз салмақ | 0.715 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Өлшемдері | 310 x 290 x 330 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 |
| Материал | болат, полиэстер |
| Өлшем | 31 х 29 х 33 см |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қаптамадағы ені | 320 |
| Штрих-код | 4606800074805 |