26 722 ₸
21 310 ₸
Ашық ауада балық пен етті ыстықтай ыстауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.4 |
| Қаптамадағы биіктік | 164 |
| Өлшемдері | 500 х 270 х 175 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 510 |
| Болат маркасы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | аяқпен |
| Өлшем | 500 х 270 х 175 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 284 |
| Штрих-код | 4606800051325 |