19 281 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ашық ауада балық пен етті ыстықтай ыстауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 3.7 |
| Қаптамадағы биіктік | 165 |
| Өлшемдері | 420 x 270 x 175 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 |
| Болат маркасы | Тот баспайтын болат |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өлшем | 420 x 270 x 175 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 287 |
| Штрих-код | 4606800051349 |