17 672 ₸
Жіберу 01 шілде 2026Ашық ауада балық пен етті ыстықтай ыстауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 6.8 |
| Қаптамадағы биіктік | 235 |
| Өлшемдері | 600 x 320 x 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Өлшем | 600 х 320 х 250 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 335 |
| Штрих-код | 4606800051356 |