
15 294 ₸
12 200 ₸
Мангал ашық ауада ет, балық, көкөніс пісіруге арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.8 |
| Қаптамадағы биіктік | 42 |
| Өлшемдері | 410 x 280 x 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 410 |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 410 x 280 x 125 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шашлықтар | 6 дана |
| Қаптамадағы ені | 285 |
| Штрих-код | 4606800051363 |