Ашық ауада балық пен етті ыстықтай ыстауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.35 |
| Қаптамадағы биіктік | 160 |
| Өлшемдері | 420 x 270 x 175 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 420 x 270 x 175 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 290 |
| Штрих-код | 4606800041708 |