10 387 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ашық ауада балық пен етті ыстықтай ыстауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 3.83 |
| Қаптамадағы биіктік | 170 |
| Өлшемдері | 500 х 270 х 175 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 510 |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 500 х 270 х 175 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 290 |
| Штрих-код | 4606800041715 |