Мангал ашық ауада ет, балық, көкөніс пісіруге арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.215 |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Өлшемдері | 350 x 250 x 350 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 360 |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 500 х 305 х 500 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 260 |
| Штрих-код | 4606800034793 |