Мангал ашық ауада ет, балық, көкөніс пісіруге арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.97 |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Өлшемдері | 500 х 300 х 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 520 |
| Жинақтау | қаттылық қабырғаларымен |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 500 х 300 х 500 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 320 |
| Штрих-код | 4606800034809 |