Мангал ашық ауада ет, балық, көкөніс пісіруге арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.16 |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Өлшемдері | 700 х 300 х 700 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 730 |
| Жинақтау | қаттылық қабырғаларымен |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 700 х 300 х 700 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 0.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 330 |
| Штрих-код | 4606800034816 |