Мангал ашық ауада ет, балық, көкөніс пісіруге арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.2 |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Өлшемдері | 455 x 300 x 550 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 455 x 300 x 550 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 1 мм |
| Шашлықтар | 6 дана |
| Қаптамадағы ені | 350 |
| Штрих-код | 4606800034823 |