Мангал ашық ауада ет, балық, көкөніс пісіруге арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 5 |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Өлшемдері | 500 х 305 х 500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 520 |
| Жинақтау | қозыларда |
| Материал | Көміртекті болат |
| Өлшем | 500 х 305 х 500 мм |
| Болаттың қалыңдығы | 1.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 330 |
| Штрих-код | 4606800061775 |