Гриль торы ашық ауада көмірде ет, құс етін, балықты, көкөністерді пісіруге арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.24 |
| Қаптамасыз салмақ | 0.24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Өлшемдері | 230 х 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 545 |
| Материал | болат, ПВХ |
| Қамту | Хромды |
| Өлшем | 230 х 230 мм |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қаптамадағы ені | 230 |
| Штрих-код | 4044996171760 |