Шашлықтар ашық ауада мяса, балықтан, көкөністерден кәуап жасауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.075 |
| Қаптамасыз салмақ | 0.075 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Өлшемдері | 600 х 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 690 |
| Материал | Болат |
| Өлшем | 60 см |
| Қаптама түрі | картон, көпіршік |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шашлықтар | 6 дана |
| Қаптамадағы ені | 125 |
| Штрих-код | 4044996171807 |