Қысқыштар тағамды ашық ауада қауіпсіз дайындауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.195 |
| Қаптамасыз салмақ | 0.195 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Өлшемдері | 365 х 42 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 |
| Өлшем | 37 қараңыз |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Болаттың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 135 |
| Штрих-код | 4044996171852 |