Щетка грильді, торларды, барбекюді және т.б. тазалауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.065 |
| Қаптамасыз салмақ | 0.065 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 |
| Өлшемдері | 200 х 72 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 |
| Материал | болат, полипропилен |
| Ерекшеліктері | 1-де 2 (щетка, қырғыш) |
| Өлшем | 20 см |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Қаптамадағы ені | 72 |
| Штрих-код | 4044996171876 |