260 149 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Stels престері заманауи жоғары дәлдіктегі жабдықта жасалады және әрбір қондырғы сынақтар жүргізу арқылы қатаң сапа бақылауынан өтеді, бұл ұзақ мерзімді пайдалану мен пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 72 |
| Қаптамадағы биіктік | 1650 |
| Қаптамадағы габариттері | 650 x 260 x 170 мм, 1380 x 170 x 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 690 |
| Ерекшеліктері | гидравликалық қол жетегі |
| Төсекті көтеру max | 917 мм |
| Төсекті көтеру min | 77 мм |
| Қаптама түрі | 2 қорап |
| Күш салу | 12000 кг |
| Қаптамадағы ені | 495 |
| Штрих-код | 4044996172705 |