Stels престері заманауи жоғары дәлдіктегі жабдықта жасалады және әрбір қондырғы сынақтар жүргізу арқылы қатаң сапа бақылауынан өтеді, бұл ұзақ мерзімді пайдалану мен пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 52 |
| Қаптамадағы биіктік | 1058 |
| Қаптамадағы габариттері | 760 x 530 x 165 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 590 |
| Ерекшеліктері | гидравликалық қол жетегі |
| Төсекті көтеру max | 364 мм |
| Төсекті көтеру min | 110 мм |
| Қаптама түрі | Қорап |
| Күш салу | 10000 кг |
| Қаптамадағы ені | 495 |
| Штрих-код | 4044996172767 |