389 348 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Stels престері заманауи жоғары дәлдіктегі жабдықта жасалады және әрбір қондырғы сынақтар жүргізу арқылы қатаң сапа бақылауынан өтеді, бұл ұзақ мерзімді пайдалану мен пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 97 |
| Қаптамадағы биіктік | 1797 |
| Қаптамадағы габариттері | 1550 x 190 x 135 мм, 655 x 305 x 170 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 738 |
| Ерекшеліктері | қол және аяқ жетегі |
| Төсекті көтеру max | 1018 мм |
| Төсекті көтеру min | 100 мм |
| Қаптама түрі | 2 қорап |
| Күш салу | 20000 кг |
| Қаптамадағы ені | 700 |
| Штрих-код | 4044996172804 |