471 336 ₸
328 510 ₸
СИБРТЕХ БС-8000, 6,6 кВТ, 230В, 4 тактілі, 25 литрлік бензин генераторы, 94547 қол стартері шағын өлшемді және жоғары өнімділікке ие. Кернеуді автоматты түрде басқарудың арқасында құрылғы тұрақты жұмыс істейді.
Ашық орындау жүйеден жылуды кетіруді жеңілдетеді және қондырғының үздіксіз жұмысын айтарлықтай жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрылыс | Портативті |
| Максималды қуат | 6.6 кВт |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Генератор түрі | Синхронды |
| Отын түрі | Бензин |
| Түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 72.3 кг |
| Биіктігі | 525 мм |
| Ұзындығы | 690 мм |
| Ені | 550 мм |
| Қозғалтқыш | |
| Қозғалтқыш қуаты | 15 а.к. (ат күші) |
| Қозғалтқыш көлемі | 420 куб. см |
| Жанармай тұтыну | 3 л/сағ |