25 литрлік жанармай багы және электр стартері бар Denzel PS 80 E-3 946954 бензин генераторы 230 В және 400 В желілік кернеуді қолдайды және жалпы қуаты 6,6 кВТ-қа дейінгі әртүрлі жабдықты бір фазалы немесе үш фазалы токпен қамтамасыз ету үшін резервтік қуат көзі ретінде пайдаланылады. . Қала сыртындағы үйде де, құрылыс алаңында да пайдалануға жарамды. Жанармай багының ұлғаюының арқасында генератор жанармай құюсыз 10 сағатқа дейін жұмыс істей алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат | 6 кВт |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Жағдайы | Жаңа |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Генератор түрі | Синхронды |
| Отын түрі | Бензин |
| Түсі | Сары |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 87 кг |
| Биіктігі | 570 мм |
| Ұзындығы | 710 мм |
| Ені | 580 мм |
| Қозғалтқыш | |
| Қозғалтқыш қуаты | 15 а.к. (ат күші) |
| Қозғалтқыш көлемі | 420 куб. см |
| Қозғалтқыштың май жүйесінің көлемі | 1.1 л |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Төрт тактылы |