64 482 ₸
59 140 ₸
Denzel DWS-3-75 ұңғымалы сорғы терең ұңғымалар мен ұңғымалардан таза суды 80 м-ге дейін көтеруге арналған. Елде, бау-бақша учаскесінде немесе саяжайда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін ұйымдастыру үшін 75 м-ге дейінгі қысым жеткілікті. Суды 1600 л/сағ жылдамдықпен айдай алады.
Сорғыны орнату үшін оны кабель арқылы суға тігінен түсіріп, бекіту керек.
Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, қызып кеткен кезде оны өшіреді.
Қозғалтқыштың мыс орамасы қарқынды жүктемелер кезінде де қызбайды, бұл оның жұмыс істеу ресурсын арттырады.
Конструкцияда коррозияға ұшырамайтын жоғары сапалы материалдар ғана қолданылады: шпилькалар, болттар, корпус, қақпақ және бұрандалы сорғы бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Қозғалтқыш толығымен маймен толтырылған, бұл жылу диссипациясын жақсартады және жүйедегі қысымды тұрақты ұстайды, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін арттырады.
Термиялық кеңеюдің орнын толтыратын мембрана майдың ағып кетуіне жол бермейді.
Үстіңгі қоршау жүйесі түбінен лай шөгінділері мен құмды жинамауға мүмкіндік береді, сондықтан сорғыны ауыз сумен қамтамасыз ету үшін пайдалануға болады.
Жерге қосу сымы бар үш ядролы кабель пайдаланушыны ток соғудан қорғайды.
Қорғау дәрежесі IPX8 - корпус толығымен су өткізбейді.
Жеңіл салмағы 7,7 кг және өлшемдері (корпустың диаметрі 72 мм) сорғыны диаметрі 80 мм және одан жоғары тар ұңғымаларда пайдалануға мүмкіндік береді.
Қауіпсіз батыру - сорғы корпусында кабельге арналған ілгектер қарастырылған, бұл оны мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _нұсқауға сілтеме | https://instrument.ru/info/manual/DeepwellpumpDWS-3-75.pdf |
| Салмақ | 7.89 |
| Қаптамадағы биіктік | 150 |
| Қаптамадағы габариттері | 620 х 100 х 150 мм |
| Диаметрі | 72 мм |
| Жіптің диаметрі | G1"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 620 |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 |
| Максималды өнімділік | 1600 л/сағ |
| Максималды қысым | 7.5 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 |
| Сорғының максималды қысымы | 75 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 500 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Кепілдік мерзімі | 3 жыл |
| Алынатын қуат беру кабелі | 20 м |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код | 4044996165509 |