132 507 ₸
Жіберу 03 шілде 20261500 Вт қуатты Denzel DWC-4-80 ұңғымалы сорғы 80 м тереңдіктен таза суды оңай айдай алады және оны бірдей биіктікке көтереді. Оның көмегімен жеке үйді сумен жабдықтауды, топырақты суаруды немесе суаруды, құдықты ағызуды және басқа да тұрмыстық мақсаттарды ұйымдастыруға болады.
Асинхронды қозғалтқыш 8 барға дейінгі қысыммен 5700 л/сағ өнімділікті қамтамасыз етеді. Су тұщы су қоймаларынан, ұңғымалардан, резервуарлардан алынады және құрамында 0,5 мм-ге дейінгі қатты бөлшектер болуы мүмкін.
Сорғы жұмысты жеңілдететін басқару пернесі бар қашықтағы блокпен жабдықталған.
Қашықтағы блоктағы қорғаныс релесі кернеудің жоғарылауы және қысқа тұйықталу кезінде сорғының істен шығуын болдырмайды.
Қозғалтқыш орамасындағы термодатчик жүйенің қызып кетуіне жол бермейді және температуралық режимнен асқан кезде қуатты дереу өшіреді. Бұл негізгі түйіннің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Тот баспайтын болаттан жасалған берік корпус сынуға және коррозияға ұшырамайды, сондықтан ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.
Сорғының қорғаныс класы IPX8 және оқшаулау класы I суға толығымен батырылған кезде қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді және электр тогының соғуын болдырмайды.
Май құю қозғалтқышы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, оның бөлімі тиімді салқындату, мойынтіректердің дұрыс жұмыс істеуі және олардың тозуға төзімділігін арттыру үшін маймен толтырылған.
Шығару портындағы құбыр астындағы жіп құбырмен тығыздалған қосылымды және судың ағып кетуінсіз тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді.
Сорғы толығымен пайдалануға дайын және қосымша су құюды қажет етпейді. Оны ұңғымаға тиеп, қуатты қосу жеткілікті.
Арқанды бекітуге арналған болат құлақшалар сорғының үлкен тереңдікте қауіпсіз орнатылуын және оңай шығарылуын қамтамасыз етеді.
Сорғы ұзындығы 20 м алынбалы қуат кабелімен жабдықталған, сондықтан оны тереңірек суға батыру қауіпсіз.
Басқару блогына бекітілген штепсельдік штепсельде пайдаланушыны электр тогының соғуынан және құрылғының дұрыс жалғанбауынан қорғайтын жерге тұйықтау контактісі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _нұсқауға сілтеме | https://instrument.ru/info/manual/DeepwellpumpDWC-4-80.pdf |
| Салмақ | 15.4 |
| Қаптамадағы биіктік | 190 |
| Қаптамадағы габариттері | 1100 х 110 х 190 мм |
| Диаметрі | 102 мм |
| Жіптің диаметрі | G1,25"(M) |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1100 |
| Батырудың максималды тереңдігі | 80 |
| Максималды өнімділік | 5700 л/сағ |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 |
| Сорғының максималды қысымы | 80 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 1500 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қашықтан басқару блогы |
| Кепілдік мерзімі | 3 жыл |
| Алынатын қуат беру кабелі | 20 м |
| Қаптамадағы ені | 110 |
| Штрих-код | 4044996165530 |