TM Bars әмбебап гауһар жүзі материалдарды кесуге арналған: бетон, кірпіш, тас, гранит, шлакоблок, мәрмәр, тротуар плиталары. Диск түрі 1A1RSS. Синтетикалық алмаздардың жоғары концентрациясы және оңтайлы таңдалған металл байланысы бар ыстық престеу әдісімен жасалған биіктігі 10 мм кесу сегменті дискінің тозуға төзімділігін арттырады және кесу жылдамдығын арттырады. Тиісті стандартты өлшемдегі тегістеуіште (тегістеуіште) пайдалану үшін. Құрғақ кесу, сумен салқындатуды пайдаланбай. Кәсіби пайдалану және үлкен көлемдегі жұмыс үшін ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.251 |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 155 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996044682 |