Әмбебап алмаз жүзі ТМ Барс материалдарды кесуге арналған: арматураланған бетон, бетон, кірпіш, тас, гранит, шлакоблок, мәрмәр, тротуар плиталары. Диск түрі 1A1R Turbo (Турбо). Биіктігі 10 мм кесу сегменті, ыстықтай престелген, ірі синтетикалық алмастардың жоғары концентрациясы бар, дискінің тозуға төзімділігін арттырады және кесу жылдамдығын арттырады. Тиісті стандартты өлшемдегі тегістеуіште (тегістеуіште) пайдалану үшін. Құрғақ кесу, сумен салқындатуды пайдаланбай. Кәсіби пайдалану және үлкен көлемдегі жұмыс үшін ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.7 |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.6 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 240 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996044804 |