

1 657 ₸
Жіберу 04 шілде 2026| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.14 |
| Қаптамадағы биіктік | 7 |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | Қос блистер |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 145 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996136042 |