Әмбебап алмаз жүзі ТМ Matrix арналған материалдарды кесу: керамогранит, мәрмәр, керамикалық плитка, кафель, керамика, жасанды және табиғи тас. Диск түрі 1A1R. Кесу бөлігінің биіктігі 10 мм. Диск жұмыс бөлігінің жүктемелерге және қажалуға төзімділігін арттыратын, өндіріс шығындарын айтарлықтай төмендете отырып, сынықтар мен жарықтарсыз таза, тегіс жиектерді алуға мүмкіндік беретін жеделдетілген ыстық престеу әдісімен жасалған. Синтетикалық алмаздардың жоғары концентрациясы бар жұмыс бөлігі дискінің тозуға төзімділігін арттырады және кесу жылдамдығын арттырады. Дискінің шағын қалыңдығы электр құралына аз жүктемені қамтамасыз етеді және кесу жылдамдығын арттырады. Тиісті стандартты өлшемдегі плитка кескіште немесе тегістеуіште (тегістеуіште) пайдалану үшін. Сумен салқындатуды пайдалана отырып, ылғалды рез. Кәсіби және тұрмыстық мақсатта пайдалануға ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.49 |
| Қаптамадағы биіктік | 12 |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | электрплиткалық кескіштер, ММ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | Қос блистер |
| Қалыңдық | 2.1 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 320 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996158471 |