TM Bars әмбебап гауһар жүзі материалдарды кесуге арналған: бетон, арматураланған бетон, кірпіш, тас, гранит, шлакоблок, мәрмәр, тротуар плиталары. Диск түрі 1A1RSS Turbo (Турбо-сегменттік) 1 дискіде сегменттік және турбоагрегатталған типтің артықшылықтарын біріктіреді. Ірі синтетикалық алмаздардың жоғары концентрациясы бар биіктігі 12 мм кесу сегменті дискінің тозуға төзімділігін арттырады және кесу жылдамдығын арттырады. Тиісті стандартты өлшемдегі тегістеуіште (тегістеуіште) пайдалану үшін. Құрғақ кесу, сумен салқындатуды пайдаланбай. Кәсіби пайдалану және үлкен көлемдегі жұмыс үшін ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.175 |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Кесетін бөліктің ені | 12 |
| Штрих-код | 4044996117263 |