TM Bars әмбебап гауһар жүзі материалдарды кесуге арналған: тастан жасалған бұйымдар, мәрмәр, керамикалық плиткалар, плиткалар, керамика, жасанды және табиғи тас. Диск түрі 1A1R . Ыстық престеу әдісімен жасалған биіктігі 10 мм кескіш бөліктің арнайы пішіні материалдарды кесу кезінде сынықтар мен жарықтарсыз таза, тегіс жиектерді алуға, сондай-ақ суды салқындатпай кесуге мүмкіндік береді. Синтетикалық алмаздардың жоғары концентрациясына және оңтайлы таңдалған металл байланысына байланысты дискінің тозуға төзімділігі артады және кесу жылдамдығы артады. Дискінің жұқа корпусы кесу кезінде құралды аз жүктеуге және кесуді тезірек жасауға мүмкіндік береді. Тиісті стандартты өлшемдегі тегістеуіште және плитка кескіште қолдануға арналған. Құрғақ немесе дымқыл рез. Кәсіби пайдалану және үлкен көлемдегі жұмыс үшін ұсынылады. Дискінің ресурсын арттыру және кесу сапасын арттыру үшін сумен салқындатуды пайдаланыңыз. Жұмыс істеп тұрған кезде дискінің қызып кетуіне жол бермеңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.71 |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 235 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996117324 |