Алмаз жүзі ТМ Сибртех асфальт, асфальтбетон, жаңа бетон және т.б. кесу үшін қолданылады. материалдар. Қолмен бензинмен жұмыс істейтін кескіштер мен тігістерді кескіштерде қолдануға арналған. Алмаз қабатының сегменттік пішіні жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, суды салқындатуды пайдаланбай кесуге мүмкіндік береді, сегменттер арасындағы арнайы ойық шламды қарқынды кетіруге ықпал етеді.
Қауіпсіз және тиімді пайдалануға арналған ұсынымдар:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.25 |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 |
| Өңдеу материалы | жаңа бетон, асфальтбетон, асфальт |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 305 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996163994 |