Алмаз жүзі ТМ Matrix PRO асфальт сериясы асфальт, асфальтбетон, жаңа бетон және т.б. кесу үшін қолданылады. материалдар. Абразивті құмсалғышты және силикат кірпішті кесу үшін қолдануға рұқсат етіледі. Қол бензорездерінде, швонарездерде және арнайы станоктарда пайдалануға арналған. Алмаз қабатының сегменттік пішіні жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, суды салқындатуды пайдаланбай кесуге мүмкіндік береді. Сегменттер арасындағы арнайы ойық жоғары өнімділікті қамтамасыз ете отырып, шламды қарқынды кетіруге ықпал етеді.Алмаз сегменттерін лазерлік дәнекерлеу дискінің шамадан тыс жүктеме мен қызып кетуге төзімділігін арттырады, бұл суды салқындатуды пайдаланбай кесуге мүмкіндік береді.Дискінің конструкциясында сегменттердің диск корпусымен байланысы аймағында диск корпусының мерзімінен бұрын тозуын болдырмайтын, сонымен қатар материалдың жабысып қалуын болдырмайтын қорғаныс сегменттері бар. Оңтайлы таңдалған металл байланысы және жұмыс қабатындағы гауһар тастардың жоғары концентрациясы дискінің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Үлкен көлемдегі жұмыстар үшін.
Қауіпсіз және тиімді пайдалануға арналған ұсынымдар:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.8 |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 405 |
| Өңдеу материалы | жаңа бетон, асфальтбетон, асфальт, силикатты кірпіш, абразивті құмтас |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3.3 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 405 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996164076 |