Алмаз жүзі ТМ Matrix PRO сериялы бетон бетон, темірбетон, тас, кірпіш және т.б. кесу үшін қолданылады. материалдар. Ауыр бетонды, абразивті құмсалғышты, силикат кірпішті, жаңа бетонды кесу үшін қолдануға рұқсат етіледі. Қол бензорездерінде, швонарездерде және арнайы станоктарда пайдалануға арналған. Алмаз қабатының сегменттік пішіні жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, суды салқындатуды пайдаланбай кесуге мүмкіндік береді. Алмаз сегменттерін лазерлік дәнекерлеу дискінің шамадан тыс жүктеме мен қызып кетуге төзімділігін арттырады, бұл суды салқындатуды пайдаланбай кесуге мүмкіндік береді. Оңтайлы таңдалған металл байланысы және жұмыс қабатындағы гауһар тастардың жоғары концентрациясы дискінің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Үлкен көлемдегі жұмыстар үшін.
Қауіпсіз және тиімді пайдалануға арналған ұсынымдар:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.25 |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, жаңа бетон, ауыр бетон, темірбетон, кірпіш, құм-әктас кірпіш, тротуар плиталары, абразивті құмтас |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорездер, жік кескіштер |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 305 |
| Кесетін бөліктің ені | 10 |
| Штрих-код | 4044996164083 |