| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.147 |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 125 |
| Кесетін бөліктің ені | 6 |
| Штрих-код | 4044996044187 |