Диск әртүрлі маркалы темірбетонды, кірпішті, табиғи тасты құрғақ кесуге арналған.
Конструкциялық болаттан жасалған негізге суық престеу әдісімен әртүрлі металдардың ұнтақтары мен жоғары сапалы синтетикалық алмаздан тұратын кесу қабаты жағылады.
Турбокомпрессорлы қалып, тиімді салқындату арқылы тегіс, соққысыз кесуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.374 |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | Диск |
| Қаптамадағы ені | 185 |
| Кесетін бөліктің ені | 7 |
| Штрих-код | 4044996123806 |